f t g m
  • LAA "DINAMITAS"

  • LAA "DINAMITAS"

  • LAA "DINAMITAS"

  • LAA "DINAMITAS"

  • LAA "DINAMITAS"

  • LAA "DINAMITAS"

  • LAA "DINAMITAS"

  • LAA "DINAMITAS"

Copyright 2020 - Custom text here

Lietuvos vaikų ir jaunučių daugiakovių čempionatas

Kovo 16 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų ir jaunučių daugiakovių čempionatas. Jaunučių tarpe Rugilė Jonaitytė užėmė 5 vietą penkiakovėje surinkusi 2536 taškus (geriasiais sezono asociacijos rezultatas) (10,77s. - 1,41m. (geriasiais sezono asociacijos rezultatas) - 8,67m. - 4,88m. - 2.49,61min. (geriasiais sezono asociacijos rezultatas)). Aiva Labanauskaitė vaikų amžiaus grupėje užėmė 10 vietą surinkusi 1494 taškus (geriasiais sezono asociacijos rezultatas) (12,74s. - 1,17m. - 5,37m. - 3,88m. - 2.15,06min.). 

 

Rezultatai


 

Lietuvos jaunučių trikovių komandinis čempionatas

Kovo 15 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių trikovių komandinis čempionatas. Šiaulių komanda užėmė 3 vietą. Dovilė Gilytė bėgimų dvikovėje iškovojo 4 vietą 60m prabėgusi per 8,80s., o 1000m per 3.40,80min. (geriasiais sezono asociacijos rezultatas).

 

Rezultatai


 

Šiaulių miesto vaikų ir jaunučių trikovių taurės varžybos

Kovo 5 dieną Šiauliuose vyko miesto vaikų ir jaunučių trikovių taurės varžybos.  Jaunučių tarpe apdovanojimus iškovojo: Rokas Skirmantas metimų trikovėje tapęs nugalėtoju rutulio stūmimas (3kg) - 9,71m (geriasiais sezono asociacijos rezultatas), rutulio stūmimas (4kg) - 8,59m, 30m prabėgęs per 4,88s. Dovilė Gilytė bėgimų dvikovėje nugalėjo 60m prabėgusi per 8,85s ir 1000m per 3.42,07min. Rugilė Jonaitytė nugalėjo šuolių trikovėje 60m - 8,73s, šuolis į aukštį 1,38m (geriasiais sezono asociacijos rezultatas), šuolis į tolį 4,88m. Gabija Domarkaitė užėmė 2 vietą sprinto trikovėje 30m - 4,90s, 60m - 8,65s, 200m - 29,28s. Solvita Zelepugaitė užėmė 2 vietą metimų trikovėje - rutulio stūmimas (2kg) - 10,29m, rutulio stūmimas (3kg) - 8,54m, 30m bėgimas - 5,57s. Aurimas Mažeika toje pačioja trikovėje taip pat užėmė 2 vietą - rutulio stūmimas (3kg) - 6,94m, rutulio stūmimas (4kg) - 5,53m, 30m bėgimas - 6,14s.

Rugilė Jonaitytė Dovilė Gilytė Gabija Domarkaitė

Vaikų amžiaus grupėje čempionais tapo Stefan Erofeev sprinto trikovėje 30m nubėgęs per 4,99s, 60m per 8,98s, 200m per 30,97s. (geriasiais sezono asociacijos rezultatas). Eivita Stankūnaitė laimėjo metimų trikovę -  rutulio stūmimas (2kg) - 9,13m, rutulio stūmimas (3kg) - 7,48m, 30m bėgimas - 5,65s.   

 

Rezultatai

Foto galerija


 

Baltijos šalių jaunių mačas

Savaitgalį vykusiame Baltijos šalių jaunių mače Kuldiga (Latvija) lietuviai užėmė 2 vietą nusileidę Latviams.

Lietuvos rinktinės sudėtyje buvo Aušra Guigaitė, kuri šuolio su kartimi rungtyje užėmė 5 vietą peršokusi 2,20m.

 

Rezultatai


 

Tarpvalstybinis jaunimo mačas Azerbaidžanas – Kazachstanas – Lietuva – Latvija – Izraelis – Ispanija – Turkija – Ukraina -Estija – Baltarusija.

Šią savaitę Minske (Baltarusija) vyko tarpvalstybinis jaunimo mačas Azerbaidžanas – Kazachstanas – Lietuva – Latvija – Izraelis – Ispanija – Turkija – Ukraina -Estija – Baltarusija. Lietuvos rinktinė savo sudėtyje turėjo ir du mūsų asociacijos atstovus.

Septynkovėje dalyvavęs Linas Stasiūnas iškovojo 9 vietą. 60m prabėgęs per 7,80s, į tolį nušoko 5,62m, rutulį nustūmė 11,62m, į aukštį peršoko 1,68m, 60m barjerinį bėgimą įveikė per 9,75, su kartimi perškokęs 3,40m, o 1000m prabėgęs per 3.15,29min jis surinko 3804 taškus.

Šuolio su kartimi rungtyje Judita Kazlauskaitė peršoko 3,20m ir užėmė 10 vietą.

  

Komandiniai rezultatai:

1.Ukraina 195, 2.Ispanija 185, 3.Baltarusija 182, 4.Turkija 174, 5.Latvija 148, 6.Lietuva 131, 7.Estija 125, 8.Kazachstanas 76, 9.Izraelis 48, 10.Azerbaidžanas 42.

 

Rezultatai


 

Slapukai

Search